Sitenin sağında bir giydirme reklam

İlçemiz Nihayet Dördüncü Kuvvetine Kavuşuyor

Darende Haberleri 16.09.2023 - 20:53, Güncelleme: 18.09.2023 - 01:04
 

İlçemiz Nihayet Dördüncü Kuvvetine Kavuşuyor

Murat UZUN, Darende Postası'nı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren bir Türk yazılım ve teknoloji şirketinin yöneticisi olan Murat UZUN, Darende Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet ÇAKIR'ı ziyaret etti. Doğma büyüme Darendeli olduğunu ifade eden Uzun, Darende Postası'nın doğuşuna şahit olmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum ve yine bu alanda yüksek lisansım var. Her ne kadar bilişim ve yazılımla iştigal etsem de yayıncılık ve medya benim ana ihtisasım. Kayseri'de yerel bir televizyonda TV programcılığı yaptım, radyo programları hazırladım. En büyük hayalim öğrendiklerimi ve tecrübe ettiklerimi doğup büyüdüğüm ilçemin en büyük eksikliği olarak gördüğüm bağımsız, özgür ve tarafsız medyasını inşa etmek veya inşasına destek olmaktı. Bugün bu idealler çerçevesinde yayın hayatına başlayan Darende Postası'nın doğuşuna şahit olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Darende Postası'nın başarılı olacağına gönülden inanıyorum. dedi. Bugüne değin pek çok internet haber sitesinin teknik altyapısını hazırladıklarını ifade eden Uzun, Darende Postası için "burası bizim evimiz" diyerek gereken tüm teknik desteğin verileceğini, Darende Postası'nın hem teknik hem de içerik bağlamında çok iyi yerlere geleceğini söyledi. Darende'nin Dördüncü Kuvvete İhtiyacı Var! Medyanın ve haberciliğin yereldeki önemine dikkat çeken Uzun sözlerinin devamında şunları söyledi Ahmet Ağabeyimi futbolculuk zamanlarından beri ilgiyle takip ederim. Darende'nin kalesi ona emanetti. Şimdi yine Darende için mühim bir mevkide emek sarf ediyor. Objektiflik ve tarafsızlık konusunda söylediklerine cân-ı gönülden inanıyor ve samimi buluyorum. Zaten kendisi uzun yıllar DHA'nın Darende muhabirliğini yaptı. Darende'nin ulusaldaki sesi oldu. Darende Postası'nın ilkeli ve tarafsız yayınlarıyla Darende'nin ihtiyacı olan dördüncü kuvveti olacağına inanıyorum. dedi. Çakır'dan Uzun'a Yazarlık Teklifi Darende Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet ÇAKIR, sohbetin sonunda Uzun'a  "Darende Postası'na yazılarınızla da katkı sunmak istemez misiniz?" diye sordu. Uzun'un cevabı "Memnuniyetle, şeref duyarım" şeklinde oldu. "Uzun zaman teknoloji editörlüğü yaptım. Kalemim bugüne değin hep teknoloji dünyasının nabzını tuttu. Bu vesileyle biraz da yerele, memleketimin meselerine değinmek benim için büyük bir zevk olur. Ben de artık bu nazik davetiniz üzerine Darende Postası'nda köşe yazacağım" dedi.
Murat UZUN, Darende Postası'nı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren bir Türk yazılım ve teknoloji şirketinin yöneticisi olan Murat UZUN, Darende Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet ÇAKIR'ı ziyaret etti. Doğma büyüme Darendeli olduğunu ifade eden Uzun, Darende Postası'nın doğuşuna şahit olmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum ve yine bu alanda yüksek lisansım var. Her ne kadar bilişim ve yazılımla iştigal etsem de yayıncılık ve medya benim ana ihtisasım. Kayseri'de yerel bir televizyonda TV programcılığı yaptım, radyo programları hazırladım. En büyük hayalim öğrendiklerimi ve tecrübe ettiklerimi doğup büyüdüğüm ilçemin en büyük eksikliği olarak gördüğüm bağımsız, özgür ve tarafsız medyasını inşa etmek veya inşasına destek olmaktı. Bugün bu idealler çerçevesinde yayın hayatına başlayan Darende Postası'nın doğuşuna şahit olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Darende Postası'nın başarılı olacağına gönülden inanıyorum.

dedi. Bugüne değin pek çok internet haber sitesinin teknik altyapısını hazırladıklarını ifade eden Uzun, Darende Postası için "burası bizim evimiz" diyerek gereken tüm teknik desteğin verileceğini, Darende Postası'nın hem teknik hem de içerik bağlamında çok iyi yerlere geleceğini söyledi.

Darende'nin Dördüncü Kuvvete İhtiyacı Var!

Medyanın ve haberciliğin yereldeki önemine dikkat çeken Uzun sözlerinin devamında şunları söyledi

Ahmet Ağabeyimi futbolculuk zamanlarından beri ilgiyle takip ederim. Darende'nin kalesi ona emanetti. Şimdi yine Darende için mühim bir mevkide emek sarf ediyor. Objektiflik ve tarafsızlık konusunda söylediklerine cân-ı gönülden inanıyor ve samimi buluyorum. Zaten kendisi uzun yıllar DHA'nın Darende muhabirliğini yaptı. Darende'nin ulusaldaki sesi oldu. Darende Postası'nın ilkeli ve tarafsız yayınlarıyla Darende'nin ihtiyacı olan dördüncü kuvveti olacağına inanıyorum.

dedi.

Çakır'dan Uzun'a Yazarlık Teklifi

Darende Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet ÇAKIR, sohbetin sonunda Uzun'a  "Darende Postası'na yazılarınızla da katkı sunmak istemez misiniz?" diye sordu. Uzun'un cevabı "Memnuniyetle, şeref duyarım" şeklinde oldu.

"Uzun zaman teknoloji editörlüğü yaptım. Kalemim bugüne değin hep teknoloji dünyasının nabzını tuttu. Bu vesileyle biraz da yerele, memleketimin meselerine değinmek benim için büyük bir zevk olur. Ben de artık bu nazik davetiniz üzerine Darende Postası'nda köşe yazacağım" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve darendepostasi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.